_Мирослав_ | 2015-04-23 16:10:50

Висип на руках

Пол: мужской. Возраст: 21 год. Два-три місяці тому висипалась висип на руках, лічив народними методами два місяці. В лікавання входило діета, настойки, мазі. Висип пропадала то з'являлась страшенний ззуд, свербіш, дискомфорт. Висип складаеться з маленьких червоних пузирів з яких витікає вода потім ті пузирьки перетворюються на рубці напухші і червоні. І з певною тривалістю поширюється по руках все більше. Спочатку з являється маленька ледве помітна гулька потім охоплює більш маштабно. Будь ласка дайте пораду на це!( Дякую!

Ответы врачей 1

Полищук Николай Андреевич
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Героев Обороны, 3, Клиника «Резонанс»
Нужна консультация дерматолога. Похоже на атопический дерматит. Телефон (044) 501-61-28 , (095) 218-54-44 Киев