ilonahveshuk | 2015-05-01 16:19:31

вагітність

Пол: женский. Возраст: 22 года. Я вагітна на 19-20 тиждень вагітності.Які можуть бути причини частого сечопускання,я здавала аналізи 2 дні тому,і сказали що аналізи хороші. Також є біль внизу живота з правого боку,твердий живіт. Виділення слизоподібні. Була на прийомі щойно в гінеколога,сказали що з маткою все добре. Причина для лікаря є невідома,сказав що потрібно обстежитися. Порадьте щось....Дякую! ніяких ніяких

Ответы врачей 2

Порхун Василь Васильович
акушер-гинеколог
Адрес: м. Київ, Україна, вул. Мостицька, 11, Київський міський пологовий будинок №2,
Телефон: 0967719992
По терміну у вас один з критичних періодів вагітностей, тому приймайте ці ліки. Якщо залишаться болі та жиаіт буде твердий потрібно звертатись в стаціонар для подальшого лікування.
Порхун Василь Васильович
акушер-гинеколог
Адрес: м. Київ, Україна, вул. Мостицька, 11, Київський міський пологовий будинок №2,
Телефон: 0967719992
Після консультації лікар вам якісь призначення зробив? Обстежитися потрібно обовязково. Твердий живіт, а також біль може свідчити про тонус матки. План обстеження: Загальний аналіз сечі, аналіз виділень, уз плода з цервікометрією. Лікування призначають по результатам обстежень, а також наявності тонусу. Успіхів вам