marta84s | 2015-05-02 22:04:04

сину 4 місяці. Діагноз атопічний дерматит. Ми на штучному годуванні (малютка преміум). Сипь дуже сильна,...

Пол: женский. Возраст: 30 лет. Сину 4 місяці. На ГВ були до 2-х місяців. В 2 місяці почали кормити Нестожен й дитину почало висипати по всьому тілу. Дерматолог поставиви діагноз АД. Педіатр перевів нас на Нутрілон ГА, але ситуація не помінялася. Здали аналізи на стафілокок, результат в нормі. Інфекціоніст знову сказав поміняти суміш на Малютку Преміум. Висипи не пройшли. Зараз тіло дитини вкрито сильним висипом, особливо личко. Він його натирає до крові. Стул рідкий темно-зеленого кольору з різким запахом. Постійні бурління в животі. Робили УЗІ вилкової залози вона в сина збільшена у 3 рази. Може потрібно знову міняти суміш і на яку? Дякую нету нету

Ответы врачей 1

Бухарина Евгения Николаевна
Адрес: г.Киев, Украина, ООО «Детский медицинский центр «Добробут»
Здравствуйте! Похоже, что у малыша есть ферментативная недостаточность, возможно лактазная, которая может провоцировать возникновение аллергии. Необходимо проконсультироваться у гастроентеролога и дерматолога (подобрать средства по уходу за кожей).