emolia | 2015-05-05 11:30:48

Плазмол

Пол: женский. Возраст: 21 год. Добрый день! Доктор назначил уколы плазмола 15 раз через день. С мужем не планировали беременность, но был не защищенный ПА. Возможный вред препарата на протекание беременности и здоровье ребеночка?

Ответы врачей 1

Белявский Василий Владимирович
Адрес: г.. Бельцы, Молдова,SRL Magnific Nord
Телефон: +373078862422
Плазмол противопоказан при беременности. Вы о беременности сказали доктору, который назначил препарат? Какой срок беременности? Інструкція для застосування ПЛАЗМОЛ ІНСТРУКЦІЯ для медичного застосування препарату ПЛАЗМОЛ (Plasmolum) Загальна характеристика: основні фізико-хімічні властивості: безбарвна або злегка жовтувата, прозора абоз легкою опалесценцією рідина, зі специфічним запахом; склад: 1 мл водного екстракту донорської крові людини або водного екстракту суміші плазми та еритроцитарної маси у співвідношенні 1:1 або водного екстракту донорської крові людини і суміші у співвідношенні 1:1 плазми та еритроцитарної маси; допоміжні речовини: натрію хлорид. Лікарська форма. Розчин для ін’єкцій. Фармакологічна група. Засоби, що впливають на систему травлення і метаболічні процеси. Біогенний стимулятор. Код АТС А 16А Х 10** . Фармакологічні властивості. Плазмол - біогенний стимулятор, чинить неспецифічну десенсибілізуючу дію, має протизапальний та аналгезуючий ефект. Показання до застосування. Препарат застосовують для комплексного лікування бронхіальної астми, радикулітів, невралгії, невритів, перебіг яких супроводжується больовим синдромом; хронічних запальних процесів, зокремааднекситів, артритів і поліартритів. Спосіб застосування та дози. Вводять підшкірно. Дорослим призначають удозі 1 мл, дітям старше 1 року – по 0,5 мл на добу або через день. Курс лікування - 10 ін’єкцій. Побічна дія. Можливі алергічні реакції, що потребує відміни препарату. Протипоказання. Підвищена чутливість до препарату. Плазмолпротипоказаний при декомпенсації серцевої діяльності, нефриті, ендокардиті, ендоміокардиті, туберкульозі, ауто імунних процесах, вагітності, у період лактації та дітям до 1року. Особливості застосування. Під час лікування препаратом не можна проводити фізіотерапевтичні методи - кварц, солюкс, діатермію. Умови зберігання. Зберігати при температурі від 2 до 20 °С у недоступному для дітей місці. Термін придатності - 2 роки. Источник: ПЛАЗМОЛ, інструкція, застосування препарату ПЛАЗМОЛ Розчин для ін'єкцій по 1 мл в ампулах № 10