irademchuk | 2015-05-12 01:26:35

Розкажіть будь ласка що означає наявність таких анти тіл Borrelia burgdorferi, антитіла IgG= 2,16 і...

Пол: женский. Возраст: 19 лет. не зрозумілі результати аналізу

Ответы врачей 2

Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Он-лайн Вас ніхто з адекватних лікарів лікувати не буде. Терапевтична тактика визначається під час особистої консультації пацієнта з оцінкою результатів обстеження. Я відношусь до адекватних лікарів. З повагою доктор мед. наук Ірина Анатоліївна Боброва (т. для запису на консультацію 492-34-80 /81).
Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Такі результати аналізів свідчать, що у Вас є анамнестичні антитіла ("антитіла пам яті") до борелій, а гострої інфекції немає. З повагою доктор меднаук Ірина Анат. Боброва (р.т. 492-34-80 /81).