Tsudo | 2015-05-17 13:11:50

захист шкіри від сонця та вітру

Пол: женский. Возраст: 25 лет. Я велоінструктор у туристичній сфері. За вихідні залежно від робочого навантаження проїжджаю на велосипеді 50-150 км. Часто навіть при не надто сильному сонці на наступний день на лиці відчуття обпеченості чи обвітреності, почервоніння, так ніби згоріла на сонці. Розумію, що це дуже не добре впливає на шкіру. Як мені захистити своє лице від обвітрювання та сонця? Корситуватись сонцезахисними кремами чи лосйонами? Кремом від старіння шкіри з SPF фільтром? Взагалі який рівень SPF фільтру потрібен у такій ситуації? (я смуглява і спалюю шкіру тільки на дуже сильному сонці, або у поєднанні сонце та вітер).

Ответы врачей 2

Лисецкий Андрей Викторович
дерматолог
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Сеченова 7а, Клиническая академия лазерной медицины
Телефон: +38 (097) 439-61-79, +38 (093) 184-88-18, +38 (044) 229-59-33
Доброго дня! Якщо ви часто находитесь на сонці, Вам однозначно потрібно користуватись сонцезахисним кремом і максимально прикривати лице (бейсболка і т.д.) Постійний вплив ультрафіолету на шкіру призводить до раннього старіння шкіри, появи зморшок і різних новоутворень шкіри. Я раджу крем Дермацефтик з СПФ 50. Там і захист від сонця, і зволоження.
Колодченко Егор Васильевич
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Р. Окипной, 4, Главный врач клиники "Когерент"
Телефон: тел. (044) 569-34-08, 331-30-85
в вашем случае нужно использовать средства для защиты от солнца с SPF 35-50.