ekaterinaaaa65 | 2015-05-17 18:45:47

Вагітність і тахікардія

Пол: женский. Возраст: 27 лет. Доброго дня! Прошу будь-ласка Вашої поради. У мене вагітність 3-4 неділі. Звернулась до гінеколога з підозрою на вагітність коли було 5 днів задержки і тест показав 2 полоски. Запитала як себе вести. Лікар відповід все добре, це вагітність. Запитав як я себе почуваю. Я себе почувала нормально. Виписали мені утрожестан 100 мг 2 рази на день - 10 днів, а потім з'явитися. Почалась голова крутитись періодами і тахікардія, яка мучить мене майже цілий день та вночі. Чи можливо це від даного препарату? Раніше хворіла ВСД змішаного типу. Токсикозу немає. Почуваю себе нормально. Турбує тільки серце. Порадьте як себе вести і чи можлива тахікардія від препарату?

Ответы врачей 1

Фесюк Галина Николаевна
кардиолог
Адрес: г. Киев, Украина, UBI медицинский центр, Клиника Санте, Клиника семейной медицины 'Vistamed'
Телефон: 066-465-99-09
Такое побочное действие как тахикардия в этом препарате не описано, но не значит, что не может быть. Отмените. Он используется при не вынашивании беремености. Обратитесь к гинекологу, есть ли необходимость чем либо его заменить.