lvmoz | 2015-05-18 12:11:28

Анлиз крови

Пол: мужской. Возраст: 36 лет. Добрый день. Проконсультируйте, пожалуйста, являются ли нормальными показатели анализа крови. Если нет, то что нужно предпринять. Спасибо. Мужчина, 36 лет. Лейкоцити (WBS) 6.09 •10*9/л Кількість лімфоцитів (LYM#) 1.91 •10*9/л Кількість середніх клітин (MID#) 0.49 •10*9/л Кількість гранулоцитів (GRA#) 3.69 •10*9/л Лімфоцити у відсотках (LYM%) 31.4 % Середні клітини у відсотках (MID%) 8.1 % Гранулоцити у відсотках (GRA%) 60.5 % Еритроцити (RBC) 4.6 •10*12/л Гемоглобін (HGB) 132 г/л Середня концентрація гемоглобіну в еритроциті (MCHC) 357 г/л Середній вміст гемоглобіну в еритроциті (MCH) 28.8 пг Середній об"єм еритроциту (MCV) 80.6 фл Ширина розповсюдження еритроцитів за об"ємом (RDW-СV) кофіцієнт варіації 12 % Ширина розповсюдження еритроцитів за об"ємом (RDWSD)середньоквадратичне відхилення 42.4 фл Гематокрит (HCT) 39.6 % Тромбоцити (PLT) 209 •10*9/л Середній об"єм тромбоцитів (MPV) 9.3 фл Ширина розповсюдження тромбоцитів (PDW) 15.5 % Тромбокрит (PCT) 0.194 кл/л Коефіцієнт великих тромбоцитів (PLCR) 27.8 % ШОЕ за Панченком 7 мм/год ЛЕЙКОЦИТАРНА ФОРМУЛА (ВІЗУАЛЬНИЙ ПІДРАХУНОК) Паличкоядерні нейтрофіли (%) 1 % Сегментоядерні нейтрофіли (%) 59 % Моноцити (%) 9 % Лімфоцити (%) 30 % Еозинофіли (%) 1 %

Ответы врачей 1

Вознюк Валерий Петрович
Адрес: г.Киев, ул.Рижская 1, Институт гематологии и трансфузиологии АМН Украины
Телефон: 044-491-86-42
Изменений, которые могут вызывать опасения, я не вижу. Валерий Вознюк.