julia16 | 2015-05-25 12:53:57

Протизаплідні пігулки

Пол: женский. Возраст: 19 лет. Доброго дня. Тиждень тому у мене був статевий акт, після якого порвався презерватив, сперматогенна рідина опинилась на постілі і статевий акт був в періоді 'безпечних днів' ( в межах 5 днів після місячних) Але ми вирішили перестрахуватися і я випила протизаплідні пігулки згідно інструкції Через 5 днів після прийому пігулок відбувся знову статевий акт, на наступний день після якого з"явились коричневі виділення і біль в животі. Про що це може свідчити?

Ответы врачей 1

Порхун Василь Васильович
акушер-гинеколог
Адрес: м. Київ, Україна, вул. Мостицька, 11, Київський міський пологовий будинок №2,
Телефон: 0967719992
Які протизаплідні пігулки ви прийняли? Як препарати для екстренної контрацепції, то це нормальна реакція.