Мы купили увлажнитель с ионизатором, но он не дает ожидаемого результата(нет ожидаемоой свежести и проч.)...

Мы купили увлажнитель с ионизатором, но он не дает ожидаемого результата(нет ожидаемоой свежести и проч.) , можем ли мы вернуть его по этой причине?

Ответы врачей 1

Специалист
Згідно Закону України „Про захист прав споживачів” ви маєте такі права:
Стаття 14. Права споживача в разі придбання ним товару неналежної якості
1. Споживач при виявленні недоліків чи фальсифікації товару протягом гарантійного терміну в порядку та строки, встановлені
законодавством, і на підставі обов`язкових для сторін правил чи договору, має право за своїм вибором вимагати від продавця або виробника: ( Абзац перший частини першої статті 14 із змінами,
внесеними згідно із Законом N 2779-III ( 2779-14 ) від 15.11.2001 )
а) безоплатного усунення недоліків товару або відшкодування витрат на їх виправлення споживачем чи третьою особою;
б) заміни на товар аналогічної марки (моделі, артикулу, модифікації) належної якості;
в) відповідного зменшення його купівельної ціни;
г) заміни на такий же товар іншої марки (моделі, артикулу, модифікації) з відповідним перерахуванням купівельної ціни;
д) розірвання договору та відшкодування збитків, яких він зазнав.

Стаття 20. Право споживача на обмін товару належної якості
1. Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за
призначенням.
Споживач має право на обмін товару належної якості протягом 14 днів, не рахуючи дня купівлі.
Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не споживався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ,
виданий споживачеві разом з проданим товаром. ( Абзац третій частини першої статті 20 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2949-III (2949-14 ) від 10.01.2002 )