honcharenko | 2015-05-29 12:13:14

Анализ цитология

Пол: женский. Возраст: 25 лет. помогите разшефровать анализи цитологии: клінічний діагноз-ендоцервіцит домішки - слиз в помірній кількості лейкоцити-5-10 в полі зору флора - поліморфна кількість- помірна хламідія- невиявлено урелоплазма-невиявлено зміни клітин характер для вірусних інфекцій-невиявлено кандіда- невиявлено ключові клітини-невиявлено тріхомоназ-невиявлено диплококи морфологічно подібні до гонококів-невиявлено дистрофічні і дегенеративні зміни-невиявлено реактивні і проліферативні зміни-невиявлено цитограма без особливостей Заране очень благодарна. дисплазия 1 степень прижигания ерозии год назад

Ответы врачей 1

Порхун Василь Васильович
акушер-гинеколог
Адрес: м. Київ, Україна, вул. Мостицька, 11, Київський міський пологовий будинок №2,
Телефон: 0967719992
У вас нормальный анализ, все хорошо.