oliama | 2015-06-01 13:14:18

Дитина багато п'є

Пол: женский. Возраст: 2 года. Доброго дня.Моїй дитині 1 рік 10 місяців.Від 8 місяців вона почала багато пити рідини через те,що дурака не хотіла брати,а пипку в бутилочці смоктала.за добу вона може випити до 2 літрів рідини.Пробували її відучити від пипки,але спати всеодно вона хоче лягати тільки з поїлкою.В ночі по пару раз встає щоб попити.Це таки привичка,чи може ще щось?

Ответы врачей 1

Король Ольга Николаевна
Адрес: г. Киев, Украина
Телефон: 0988274018
Здравствуйте, знайте кровь на сахар,если норма,просто ребенок привык или же в комнате где спит,живет ребенок очень жарко, обратите внимание не переваливает ли пищу