vitalik09 | 2015-06-07 18:01:03

Доброго дня. Мене звати Віталій. Мені 30 років. Моя проблема: мене збуджує думка про секс...

Пол: мужской. Возраст: 30 лет. Моя проблема: мене збуджує думка про секс в трьох, я дружина та ще якись чоловік.

Ответы врачей 2

Щербакова Ирина Сергеевна
психиатр
Адрес: г. Киев медицинский центр "Довголіття родини", ул. Бажова, 13/9
Телефон: (044) 292-51-46, (067) 445-73-27, (050) 636-77-47, (044) 296-69-65
Вас "збуджує думка" як фантазія, чи Ви хочете це спробувати? Якщо це фантазія, то в цьому немає жодної проблеми - це нормально, адже у кожного фантазії свої. Якщо ж Ви дійсно хочете це спробувати, то Вам обов'язково треба обговорити це з дружиною. І іти на цей експеримент потрібно лише в тому випадку, якщо дружина цього теж буде хотіти. Адже якщо при цьому примушувати партнера, або вона піде на це без бажання, а лише, щоб догодити Вам - це може зруйнувати Ваші стосунки.
17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
И не только Вас это может возбуждать. Групповой секс, триализм или свинг можно практиковать только при не принудительном согласии всех партнёров. Чаще это может заканчиваться только лишь фантазиями или ролевыми играми.