kris-tina | 2015-06-08 22:45:15

на тілі з"являються плями і після їхньої появи вони набрякають!

Пол: женский. Возраст: 22 года. Доброго дня! В мене останні 2 роки появляються плями на тілі коли заходжу у воду! Це помітила ще коли 2 роки тому поїхала на море! Коли стрибнула у воду вперше то потім стало погано і мліла. Свербіж при набряку цих плям. Коли заходила в воду то появлялись ці плями...за уілька секунд вони набрякають! І так само з руками... Набрякають пальці так ніби бджолм покусали!!! Що ви можете сказати і до якого лікаря краще звернутись?

Ответы врачей 1

Борисенко Сергей Леонидович
Адрес: г. Киев, Украина, КНП "Дерматовенерология" в г.Киеве (ул.Саксаганского 72)
Телефон: тел +380504628682
Вполне вероятно, что это проявления крапивницы. Посетите дерматолога в период активных проявлений сыпи - более достоверный ответ и необходимые назначения будут возможны после осмотра (контактный тел. 050-4628682).