yulia1215 | 2015-06-14 14:46:22

темніє в очах під час сексу

Пол: женский. Возраст: 20 лет. добрий день,хотіла спитати..в мене під час сексу темніє в очах і таке відчуття що знепритомнію..замітила що тільки в колінно-ліктьовій позі...що це може бути і від чого?? завчасно дякую) колись мала легкий стус мозку..але пролкувала..деколи буває шо часто болить голова

Ответы врачей 2

Карасёв Сергей Александрович
Адрес: г. Самара Россия, Нейрохирургическое отделение Самарской ГБ №2 им. Н.А. Семашко
Телефон: +79179434309
Это скорее всего связано с вертеброгеннфм фактором (шейный отдел позвонояника). Но без осмотра и обследования точно утверждать невозможно.
Карасёв Сергей Александрович
Адрес: г. Самара Россия, Нейрохирургическое отделение Самарской ГБ №2 им. Н.А. Семашко
Телефон: +79179434309
Russian or English please