galya22 | 2015-06-23 13:18:13

вагітність

Пол: женский. Возраст: 22 года. Доброго дня! Мене звати галя. Я планую вагітність, і мені потрібно визначити день овуляції,,і знати коли можна точно завагітніти. Місячні не релулярні, найбільша тривалість 28 день, а найменша 26 день, тривалість циклу було 7 день, а після операції на кисту (лапараскопії)4 дня. Місячні були 14 травня. Чи сьогодні вдалий день для вагітності?

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня, Галя! Раджу Вам пройти фолікулометрію. Це єдиний об'єктивний метод оцінки росту домінантного фолікула та проходження овуляції.