katrusia0711 | 2015-07-03 15:39:59

Цитология шейки матки

Пол: женский. Возраст: 31 год. Сдала анализ на инфекции передающиеся половым путем.Анализ отрицательным. Еще сдала цитологию на атипичные клетки. Результат: тип ІІ воспаление.Подробно: ТОЧКА 1 ВАГІНАЛЬНА ЧАСТИНА ШИЙКИ МАТКИ Епітелій Клітини плоского епітелію в помірній кількості, розташовані группами,пластами, складаються переважно з клітин поверхневого, проміжного шару. Лейкоцити 20-25 в п/з. Еритроцити поодинокі в п/з. ТОЧКА 2 СЛИЗОВА КАНАЛА ШИЙКИ МАТКИ / Cervix Епітелій Клітини плоского епітелію в помірній кількості, розташовані окремо,группами, складаються переважно з клітин поверхневого, проміжного шару. Ядра частини клітин помірно збільшені, гіперхромні, контури ядер нерівні, структура хроматину змінена, ядерно-цитоплазматичне співвідношення змінено на користь ядра. Клітини залозистого епітелію в помірній кількості, розташовані группами, пластами. Лейкоцити 40-50 в п/з. Еритроцити помірна кількість Цитоморфологічний висновок Тип ІІ Запалення. Подскажите как это опасно.Врач в отпуске. Будет только с той недели.А я очень переживаю.Буду вам очень благодарна. Два раза прижигали эрозию.В 2005 и в 2009 году.

Ответы врачей 1

Порхун Василь Васильович
акушер-гинеколог
Адрес: м. Київ, Україна, вул. Мостицька, 11, Київський міський пологовий будинок №2,
Телефон: 0967719992
У вас воспаление во влагалище и цервикальном канале. Это лечится, ничего серьезного. Поставьте антибактериальные, антисептические свечи и все будет хорошо (бетадин, гексикон и т.д). Удачи