julia0044 | 2015-07-10 16:18:38

висипка

Пол: женский. Возраст: 22 года. Доброго дня! В мене висипка між ногами...в наслідок попрілостей плюс до того я її розчухала,і прищиків стало багато,що це може бути,дайте будь ласка пораду,що робити? дякую.

Ответы врачей 1

Новосад Анна Викторовна
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Украина, Универсальная клиника 'Обериг'
Телефон: (044) 390-03-03; 050 928 78 06
заочно відповісти важко, тому як причини можуть бути не лише на зовін а й в середині піхви на слизовій оболонці. Зверніться на огляд для якісного призначення лікування