nataliaaa | 2015-07-19 10:27:08

Помогите расшифровать анализы

Пол: женский. Возраст: 24 года. Добрый день! помогите расшифровать результаты анализов. Мікроскопічне дослідження урогенітального мазку у жінок Клінічні дані: (б/м № 10492855) Матеріал Результат І. Вагіна Лейкоцити 4-6 в п/з Бактеріальна флора палички; коки; кокобацили Епітелій представлений переважно клітинами плоского епітелію проміжного шару Додаткові дані Частковий цитоліз клітин. ІІ. Цервікальний канал Лейкоцити 38-40 в п/з Епітелій цервікального каналу (клітини залозистого епітелію) в достатній кількості, розташованний окремо та в групах пила ОК Ярину 3 мес. закончила принимать в марте 2015 г

Ответы врачей 1

Порхун Василь Васильович
акушер-гинеколог
Адрес: м. Київ, Україна, вул. Мостицька, 11, Київський міський пологовий будинок №2,
Телефон: 0967719992
У вас воспаление в цервикальном канале. Вам показано лечение обратитесь к доктору за схемой лечения.