708198524 | 2015-07-23 16:47:28

Протрузии дисков

Пол: женский. Возраст: 29 лет. Добрый день!Мне 29 лет.Всегда были проблемы со спиной. В детстве ставили диагноз - скалиоз. В последствии остеохандроз. Начало тянуть ногу, поочередно, то одна болит то другая. В 2013 году делала МРТ Заключение- Остеохандроз поясничного отдела позвоночника с наличием протрузии диска L4-L5 до 5 мм. Деф. спондилоартроз. Прошло 2 года частые обострения.Лечилась: мануальная терапия,упражнеия дома, при обострении противовоспалительные препараты. Сделала сегодня КТ. : Зона обстеження: Поереково-крижовий відділ хребта.При опрацюванні аксіальних зрізів, мультіпланарних та об"ємних реконструкцій визначаються початкові дегенеративно-дестрофічні зміни хребта. Висота міжхребцевих проміжків збережена. Випрямлення лордозу. LS - відділ: L1-L2 циркулярна протрузія міжхребцевого диску до 2,1 мм, без ознак звуження міжхребцевих отворів. L2-L3 циркулярна протрузія міжхребцевого диску до 2,5 мм, без ознак звуження міжхребцевих отворів. L3-L4 дорзально-циркулярна протрузія міжхребцевого диску до 2,9 мм, з помірним звуженням міжхребцевих отворів. L4-L5 дорзальна протрузія міжхребцевого диску розміром до 4,3 мм, з звуженням міжхребцевих отворів більше зліва. L5-S1 дорзальна протрузія міжхребцевого диску розміром до 3,5 мм, з звуженням міжхребцевих отворів.Крижова кістка без ознак травматичних чи деструктивних змін. Ширина СМК на рівні тіла L3 становить 19 мм. Заключення: КТ ознаки попереково-крижового відділу хребта з протрузійними змінами. Меня очень интересует Ваше мнение по поводу лечения в данной ситуации. В больнице сказали, нужно делать операцию, удалить 3 протрузии лазером. Я переживаю, может все таки можно без оперативного вмешательства. Заранее огромное Вам спасибо.

Ответы врачей 1

Карасёв Сергей Александрович
Адрес: г. Самара Россия, Нейрохирургическое отделение Самарской ГБ №2 им. Н.А. Семашко
Телефон: +79179434309
Приезжайте, попробуем без лазера обойтись