lora3 | 2015-07-30 12:55:48

HPV високого онкогенного ризику

Пол: женский. Возраст: 30 лет. Добрий день! Мене звати Лариса, я вагітна, 22 тижні. Здавала аналіз HPV високого онкогенного ризику, результат-16, 59 генотип. Чи небезпечно це при вагітності, чи потрібно лікування мені і моєму чоловікові, чи потрібно проводити вакцинацію проти цього вірусу після пологів?

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня, Лариса! Наразі гінеколог має лише спостерігати на станом шийки матки. Чоловіку жодного лікування не потрібно. На развиток плода ВПЛ негативно не впливає, не турбуйтеся. Після пологів гінеколог візьме мазок на цитологію, проведе кольпоскопію та визначить подальшу тактику.