Юлія 1984 | 2015-08-01 12:51:18

13 дпп - ХГЧ меньше 1,після відміни препаратів вийшло плодне яйце. Таке можливо???

Пол: женский. Возраст: 31 год. Будь ласка, допоможіть ! В мене склалася така ситуація, 3 спроби ЕКО, наче всі невдалі. На 13 день підсадки 5 денних ємбріонів здала ХГЧ в Ділі, прийшов результат менше 1. Після цього я відмінила прогестеронову підтримку. Через 5 днів почалась менструація, були сильні болі в області матки і з менструацією вийшов кусок ткани. Лікар віддала на гістологію. Вчора прийшов результат в якому написано 'материал для анализа- соскоб эндометрия, заключение: в составе очаговые скопления инородного материала' Поговоривши з гістологом лікар прийшла до висновку , що це було плодне яйцу, воно їй і перед аналізом візуально було схоже на плодне яйце. Тепер лікар в якої я роблю ЄКО прийшла до висновку, що в мене особливості організму, що імплантація успішна а ХГЧ не росте. Допоможіть мені! Як ви вважаєте таке може бути? Вже немає сил ходити по замкнутому колу, не бачу сенсу робити нову спробу Єко якщо уже три спроби невдалі, і причина неясна. Може є сенс здати каріотип пари, причина безпліддя олігозооспермія. Дякую!

Ответы врачей 6

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго ранку, Юлія! Перепрошую, але Ви не вклали файли. Якщо буде зручніше, то надішліть мені на пошту [email protected].
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Після першої невдалої спроби ЕКЗ Вас мали скерувати на гістероскопію з гістологічним заключенням. Визначити ріст піноподій можна при пайпель-біопсії, однак проводити цю маніпуляцію має досвідчений гінеколог, який правильно підбере дні менструального циклу для проведення досліджень ( в період "вікна імплантації"), коректно візьме матеріал на аналіз і досвідчений гістолог за допомогою електронної мікроскопії має зробити опис з фото. Насправді це не є простим, банальним дослідженням. Проблема з ендометрієм є однією з проблем, з якою репродуктологам важко справлятися.
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго ранку, Юлія! Файли по результатах біопсії я бачив. Вам ставлять гіперплазію ендометрію та в одному із заключень атипові клітини. Яким чином звертав на це увагу лікуючий лікар? Нічого особливого у лікуванні не було. Також вважаю, що Вам раціонально дещо схуднути. Жирова тканина є депо естрогенів, що здатні провокувати гіперплазію.
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня, Юлія! Чим Вам лікували гіперплазію ендометрію? Поки гіперплазія буде діагностуватися, завагітніти не вдасться. Яка Ваша вага?
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго ранку, Юлія! Вам не вдалося вкласти файли. Що вийшло після відміни прогестерону, мені віртуально визначити складно. Одне я розумію чітко - якщо ембріони розвинулися до стадії бластоцисти, то основна проблема криється у стані ендометрію. Гістероскопію Вам проводили чи тільки пайпель-біопсію?
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня, Юлія! При показнику ХГЛ менше 1, говорити про настання вагітності неможливо, хоча в Вашому випадку варта здавати аналіз на ХГЛ в динаміці, кожні 2 дні. Аналіз на каріотипи потрібно було здати ще перед першою спробою ЕКЗ! Крім того, чи досліджували Вам стан ендометрію?