ivanna95 | 2015-08-06 16:44:20

Вагітність

Пол: женский. Возраст: 19 лет. Доброго дня!скажіть будь ласка чи впливає прийом вітаміну Е на тест на вагітність? кілька днів назад зробила тест:дві смужки (одна світліша);менструальний цикл нерегулярний,на даний момент кожного ранку є відчуття нудоти,збільшилися груди,час від часу відчуваю ниючий біль в правій здухвинній ділянці,переживаю щоб не було позаматкової вагітності

Ответы врачей 1

Порхун Василь Васильович
акушер-гинеколог
Адрес: м. Київ, Україна, вул. Мостицька, 11, Київський міський пологовий будинок №2,
Телефон: 0967719992
Добрий день! Прийом вітаміну Е ніяк не впливає на тест на вагітність. А для того, щоб визначити вагітність здайте кров на ХГЧ з інтервалом в 48 годин.