vera12345 | 2015-08-07 13:05:06

затримка місячних

Пол: женский. Возраст: 18 лет. У мене останнім часом дуже нерегулярний цикл...зазвичай він 32 чи 33 дні, але буває і 27 або 39...зараз у мене знову затримка 4-й день робила два тести на вагітність обидва негативні ніяких лзнак вагітності крім затримки немає...у травні лікувала молочницю потім здавала мазки і цитологію сказали здорова...а ще через раз місячні бувають дуже болючими іноді з рвотою, але не завжди бувають неболючі...чому це може бути?

Ответы врачей 2

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Не менше 7-10 днів затримки.
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня, Віра! Скоріше за усе у Вас мультифолікулярні яєчники або полікістоз. В першу чергу раджу пройти УЗД органів малого тазу.