roma1204 | 2015-08-23 09:46:34

хронічний катаральний коліт

Пол: мужской. Возраст: 31 год. Добрий день,мені 31,у мене хронічний катарльний коліт і дрібний поліппрямої кішки,зранку поноси та відвідування туалету 3-4 рази,в вечері запори,вурчання та ниючі болі в районі живота,інколи нудота,кал без слизута крові але дуже рідкий,на дієті майже рік,схуд на 15 кг.На рахунок поносів зранку то вони посилюються коли їду у дорогу або якоюсь зустріччю,чимось важливим,хоча до хвороби такого ніколи не було,думав на нервовому,перепробуваввелику кількість заспокійливих,недопомогло,лікарі назначали багато препаратів але безрезультату,прочитав про синдром роздратованого кишечника,чи може бути це?Допоможіть,життя як пекло,порадьте щось,дякую. 1)наусиліум, паноцид, пангрол, 2)мотиліум, паноцид, мезим, ротокан

Ответы врачей 2

Специалист
Здравствуйте.Полип прямой кишки,если будут к тому показания (приносите заключение колоноскопии и других обследований),удалю безоперационно,через эндоскоп.СРТК полечим вместе с гастроэнтерологом.
Лысенко Виталий Николаевич
Адрес: г. Одесса, Украина, Дорожная больница
Телефон: 048 771460 0679086595
Доброго дня. Санаторно-курортное лечение, прием свежего отвара корня валерианы, иглоукалывание, йога. Подход должен быть системный, прием одних лекарств ничего не изменит. Здоровья Вам.