fanat | 2015-08-31 00:17:18

неприємний запах ніг

Пол: мужской. Возраст: 24 года. добрий день в мене дуже сильно потіють ногі і дуже сильний неприємний запах випробував всі народні методи робив різні ваночкі, мазав пастою тіймурова, ламіконом нічого не допомагає а запах все більший і більший,мию ногі непроходить і пів години як зявляється неприємний запах підскажіть як побороти це.Дякую за розуміння! гіпатіт с ))))

Ответы врачей 1

Борисенко Сергей Леонидович
Адрес: г. Киев, Украина, КНП "Дерматовенерология" в г.Киеве (ул.Саксаганского 72)
Телефон: тел +380504628682
Такой дискомфорт может возникать по нескольким причинам, поэтому заочные советы по этому поводу могут оказаться или неполными, или неправильными. Посетите дерматолога очно.