lesia1992 | 2015-09-01 22:10:37

не виговорюю звук р

Пол: женский. Возраст: 22 года. Добрий вечір, я не виговорюю звук р. Декілька місяців ходила на занняття до логопеда, вона робила підтягування вуздечки і вже трошки почало получатись виговорювати, але я зараз народила... Сиджу вдома з дитиною... Як думаєте я зможу вдома навчитись? І що для цього робити?

Ответы врачей 6

Рибцун Юлия Валентиновна
логопед
Адрес: г. Киев, Украина, Интитут специальной педагогики НАПН Украины, лаборатория логопедии
Телефон: (067) 421-30-59
Добре. Тоді у середу почуємось. І побачимось :)
Рибцун Юлия Валентиновна
логопед
Адрес: г. Киев, Украина, Интитут специальной педагогики НАПН Украины, лаборатория логопедии
Телефон: (067) 421-30-59
Добре, Лесю. Завтра увечері ми сконтактуємось.
Рибцун Юлия Валентиновна
логопед
Адрес: г. Киев, Украина, Интитут специальной педагогики НАПН Украины, лаборатория логопедии
Телефон: (067) 421-30-59
Давайте краще я Вас знайду)) Надішліть, будь ласка, свій скайп.
Рибцун Юлия Валентиновна
логопед
Адрес: г. Киев, Украина, Интитут специальной педагогики НАПН Украины, лаборатория логопедии
Телефон: (067) 421-30-59
Зрозуміло. А як Ви ставитеся до роботи по скайпу? Це також можливо.
Рибцун Юлия Валентиновна
логопед
Адрес: г. Киев, Украина, Интитут специальной педагогики НАПН Украины, лаборатория логопедии
Телефон: (067) 421-30-59
Доброго дня, Лесю. Вітаю з народженням дитинки - це велике щастя. Також щастям є те, що Ви думаєте про своє мовлення та майбутнє мовлення своєї дитини. Звичайно, ми можемо зустрітися у Вас вдома і проводити заняття на Вашій території. Мій тел.: (067) 421-30-59. Впевнена, у Вас все вийде!
Ярош Татьяна Александровна
Телефон: 067-698-72-25
Добрй день, Леся! По-перше, потрібно Вас оглянути і виявити, на якому рівні звук - Р. Чи він тільки - тільки почав виходити, чи Ви вже трохи ним користуєтесь у мовленні? Дорослим потрібно займатись досить довго, щоб повністю навчитись вимовляти - Р у всіх словах і реченнях. Якщо у Вас нема змоги відвідувати заняття, то можете придбати у мене мою книгу для закріплення звука у мовленні. Там підібрані слова, речення, віршики і скоромовки. Якщо буде бажання, телефонуйте мені 067 - 698 - 72-25, 063-33-27-673. Тетяна Олександрівна.