+380989856994 | 2015-09-03 08:41:49

вірус герпес зостер

Пол: женский. Возраст: 27 лет. Ця хвороба мене турбує з 2009 року.Лікувалася в невропатолога і імунолога.За тиждень два до початку висипу з'являється біль і ломота по тілу.Висип локалізується на всій поясниці.Після проведеного лікування настає покращення,але рецедив з'являється через півроку.І лікування повторюється знову. вітряна віспа в дошкільному віці. противірусні препарати,імунологічні,В минулому році Зостевір.

Ответы врачей 1

Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Перевіртесь на ВІЛ-інфекцію та на цукровий діабет. Доктор меднаук Ірина Анат. Боброва (т. для запису на консультацію 492-34-80 /81).