Білий наліт на язиці

Пол: женский. Возраст: 25 лет. Часто хворію ГРВІ, грип. Дуже легко заражаюся від людей.До 20років такого не було.Про що це може свідчити? на що звернути увагу? Можливо якісь аналізи потрібно здати? лікарі завжди дивляться на язик. Про що свідчить білий наліт на язиці?

Ответы врачей 1

Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Потрібно звернутись до досвідченого лікаря на консультацію. Доктор меднаук Ірина Анат. Боброва (т. для запису на консультацію 492-34-80/ 81).