Часте ГРВІ

Пол: женский. Возраст: 25 лет. Часто хворію ГРВІ, грип. Дуже легко заражаюся від людей.До 20років такого не було.Про що це може свідчити? на що звернути увагу? Можливо якісь аналізи потрібно здати? лікарі завжди дивляться на язик. Про що свідчить білий наліт на язиці який є постійно?

Ответы врачей 1

Пахомова Дамира Кенесовна
терапевт
Адрес: г. Караганда, Казахстан, Частная практика
Здравствуйте! Желательно пройти полное обследование. Начните с терапевта. Понадобиться также обследовать иммунный статус (сделать иммунограмму) и проконсультироваться с иммунологом.