oksana30051983 | 2015-09-07 10:50:46

гепатит в

Пол: женский. Возраст: 32 года. Добрий день! Отримала результат ПЛР гепатит В кількісно і результат менше 75 МО/мл (менше 128 копій/мл)...що це означає. АЛТ-16, АСТ-16, білірубін загальний-3мкмоль/л, білірубін прямий-1,5мкмоль/л, білірубін непрямий-розрахунок цього показника неможливо провести Дякую!

Ответы врачей 11

Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Кесарський розтин є обов`язковим тільки, коли хронічний гепатит В поєднується з ВІЛ-інфекцією. А ось вакцинація дитини, мати якої "носій" чи хворіє на гепатит В, проти гепатиту В з перших годин життя є обов`язковою за діючими в Україні нормативними документами. З повагою доктор меднаук Ірина Анат.Боброва (т. для запису на консультацію 492-34-80 /81).
Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Приходьте на консультацію - Ви отримаєте багато корисної інформації та корисних рекомендацій, які Вам необхідні (т. для запису на консультацію 492-34-80 /81). З повагою гепатолог /інфекціоніст доктор меднаук Ірина Анат.Боброва.
Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Хронічний гепатит В з низькою активністю не є показом для кесарського розтину. Більш детальну інформацію Ви отримаєте під час консультації. З повагою доктор меднаук Ірина Анат. Боброва (т. для запису на консультацію 492-34-80 /81).
Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Вам конче потрібна консультація гепатолога. Звертайтесь до мене, Ви отримаєте відповіді на всі запитання і багато корисних рекомендацій (т. для запису на консультацію 492-34-80 /81). З повагою гепатолог /інфекціоніст Ірина Анат. Боброва.
Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
При "неускладненому" хронічному гепатиті В кесарський розтин не є оюов язковим, багато залежить від акушерсько-гінекологічної ситуації. Але Вам потрібна консультація досвідченого гепатолога, звертайтесь і Ви отримаєте відповіді на всі запитання і дуже корисні рекомендації (т. для запису на консультацію 492-34-80 /81. З повагою гепатолог/інфекціоніст доктор меднаук Ірина Анат. Боброва.
Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Діагноз "хронічний гепатит В", навіть активна форма, не є абсолютним показом для кесарського розтину за діючими наказами. Однак, Вам потрібна консультація гепатолога для уточнення всіх питань стосовно Вашої проблемі. З повагою гепатолог /інфекціоніст доктор меднаук Ірина Анат. Боброва (т. для запису на консультацію 492-34-80 /81).
Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Вам нужна консультация гепатолога. Обращайтесь. С уважением доктор меднаук Ирина Анат. Боброва (т. для записи на прием 492-34-80 /81).
Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Вам нужно на консультацию к гепатологу, который Вас правильно сориентирует по всем вопросам. Можете записаться ко мне (т. для записи 492-34-80 /81). С уважением гепатолог /инфекционист доктор меднаук Ирина Анат. Боброва
Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Вирогідно, у Вас хронічний гепатит В, активна форма, але з низькою активністю. Ви маєте звернутись терміново на консультацію до фахівця, щоб отримати відповіді на всі запитання та профілактувати інфікування родини вірусом гепатиту В. Можете звернутись до мене (т. для запису на консультацію 492-34-80 /81). З повагою доктор меднаук Ірина Анат. Боброва.
Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
У Вас всі досліджені маркери гепатиту В негативні (відсутні). Я не розумію, в чому проблема і що має вплинути на дитину? Доктор меднаук Ірина Анат. Боброва (т.для запису на консультаці. 492-34-80 /81).
Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
ПЛР показує, що у Вас невелике вірусне навантаження. Більш детально - під час консультації. З повагою доктор меднаук Ірина Анат. Боброва (р.т. 492-34-80 /81).