salomea | 2015-09-09 08:59:55

Печіння стоп і долонь, перепади АТ

Пол: женский. Возраст: 60 лет. Доброго дня. В моєї мами така проблема, що вона дуже часто нервувалась, і тепер на фоні цих постійних стресів у неї виникло захворювання. Вік 60 років. Симптоми такі: перепади АТ ( або низький, або високий), печіння долонь і стоп ніг, печіння потилиці голови, відчутя важкості, біль в хребті, шум у вухах, голосний і швидкий стукіт серця.Це вже так не перший раз,і буває припадками.Проконсультуйте,будь ласка,що це може бути і які обстеження необхідні для підтвердження діагнозу? Дякую Консультувались у невропатолога,казав,що такий припадок - це передінсультний стан. Пройшли курс лікування, але після стресу, він знову починається, під час ходьби.

Ответы врачей 2

Болсун Владимир Васильевич
Адрес: г. Киев, Украина, Частная практика
энергетичне порушення мередиану "три обогревателя" - иглетерапия 095 490 29 44
Стариш Наталья Петровна
Адрес: г. Одесса, Украина, Главный врач Клиники доктора Стариша
Телефон: +38 067 251 39 33
Вам необхідно зробити доплер судин голови і шиї і комп'ютерну томографію шийного відділу хребта. Далі - відновити нормальну прохідність хребетних артерій та живлення задніх відділів мозку. Для цього Вам необхідно грамотне фізіолікування на фоні адекватної медикаментозної терапії.