виторияяя | 2015-09-17 23:29:07

Мочевой катетер , недержание

Пол: мужской. Возраст: 58 лет. Доброго дня, моему татові в червні було зроблено лапароскопчну операцію по видаленню пухлини прямої кишки. Як показала гістологія - мочова система та лімфатичні вузли - не вражені. після була повторна операція (тромбоз, перитоніт),вивели колостому тимчасову. Весь цей час після операції ( 3 місяці) тато ходить з мочовим катетором , коли знімає вявляється нетримання сечі.лікарі кажуть під час операції можливо зачепили інервацію. Уролог виписав антибіотик левоцел - пропили. Зняли катетер- знов нетримання. 1 раз пив порошок фосфоміцин. Також інколи піднімається температура 37.0-37.3 та відчуває озноб. Робили аналіз мочі - є інфекція ,підвищені лейкоцити до 100.виявлені нітрити ,підвищені еритроцити, лейкоцити вкривають все поле зору , є бактерія клебсіола. Лікар сказав чекати 2 тижні - якщо нічого , то операція , але гаранії ... ( перед цим татові урологи ставили простату ,ми зробили мрт органів тазу але передміхурова залоза без особливостей, сімяні міхурці підтягнуті кранільно- застійні явища, Скажіть будь ласка яке обстеження ще можна пройти, щоб вияснити причину нетримання сечі без катетору, що це може бути взагалі чи лікуєти ви таке? операция по удалению опухоли.предоперационная лучевая терапия опухоли

Ответы врачей 1

Люлько Сергей Владимирович
Адрес: +380675000249 www.LiulkoMD.com.ua (персональный сайт) Киев, Центр урологии, ЛДЦ "Добробут", ул. Семьи Идзиковских, 3
Добрый день! К сожалению при операциях на прямой кишке часто встречаются осложнения. В том числе и нарушения мочеиспускания в виде как задержки мочи, так и её недержание. К сожалению, в таких случаях речь может идти об установлении искусственного сфинктера мочевого пузыря, но это удовольствие не из дешевых. Если у вашего папы недержание и он мочится самостоятельно, то можно использовать уропрезерватив. Так как катетер может поддерживать воспалительный процесс. Будьте здоровы!