sveta0607 | 2015-09-18 00:36:30

Атопічний дерматит

Пол: женский. Возраст: 20 лет. Доброго дня, напишіть, будь ласка, скільки часу (приблизно) використовують мазь ПРОТОПІК при атопічних дерматитах. Інформація мені потрібна для виконання курсового проекту.

Ответы врачей 1

Васлаух Игорь Витальевич
Адрес: г.Киев, Украина, Медицинская сеть «Добробут»
Телефон: 044 495 2 888
Протопик можна використовувати тривалий час (3-6 міс), на перших етапах лікування досягають клінічного еффекту, потім зменшують дозу до оптимальної підтримуючої