Піднімається температура, крутиться голова...

Пол: женский. Возраст: 25 лет. Доброго дня! В мене періодично піднімається температура до 37,1, крутиться голова, всередині якась тривога, можу недочувати, бути заторможеною, мені не хочеться працювати, хочеться якогось спокою чи що...Це почалося 2роки назад. Періодчино здаю аналізи, ренген, узі, хожу до гінеколога. Можливо у мене щось з психікою, чи я чутлива до погодніх змін. Підкажіть що робити, куди звернутись. Ірина . 25років.

Ответы врачей 2

Ратушняк Мария Викторовна
психолог детский
Адрес: г. Винница, Украина, Детское дошкольное учреждение № 67
Телефон: +380974606690
Iрина! Треба знайти психолога, який би допомiг розiбратися в тих проблемах, про якi ви у листi не згадуэте. Це схоже на соматичнi симптоми, якi проходить, коли людина розв'яже психологiчнi проблеми.
Рибцун Юлия Валентиновна
логопед
Адрес: г. Киев, Украина, Интитут специальной педагогики НАПН Украины, лаборатория логопедии
Телефон: (067) 421-30-59
Доброго дня, Ірино. Вам потрібна очна робота з психотерапевтом із подолання так званих психосоматичних розладів, коли у відповіідь на певний нервово-психічний стан "відгукується" тіло. Якщо Ви живете у Києві, ми можемо зустрітися.