Крутиться голова...

Пол: женский. Возраст: 25 лет. Декілька разів у рік по 2тижні, крутиться голова, може трусити, серце може битися швидше, ізза такого стану немає настрою,нічого не миле, але під вечір стає краще... Що це може буде? До якого спеціаліста звернутися?

Ответы врачей 2

Осадчий Александр Витальевич
Адрес: г. Киев, ул. Миропольская 8
Телефон: 8(044)-5926356, 8(050)-5278620
Добрый день. Скорее всего Вы описываете симптомы повторяющейся депрессии. Конечно же, точную диагностику и стратегию лечения можно определить только при очной консультации психиатра.
Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
Скоріше за все - прояви тривожного розладу чи тривожної депресії (треба з ясувати що саме). Це не зовсім точний діагноз, "розуміння" природи розладу можна поглибити. Для цього треба звернутися до психіатра.