zoryana1996 | 2015-09-22 00:55:57

Біля ануса лишня шкірка

Пол: женский. Возраст: 18 лет. Лишня шкіра біля ануса виглядає як горошина в проході

Ответы врачей 2

Специалист
Добрий день.Пропоную вам записатися до мене на консультацію (як до проктолога). Позбавлю вас від цієї періанальної шкірної бахромки назавжди.В житті немає нічого неможливого! 0973885066. Ільченко Валерій Вікторович.Див. персональний сайт доктора Ільченко В.В.
Ткаченко Федот Геннадьевич
проктолог
Адрес: г. Киев, Украина, Проктологический центр Украины
Телефон: 8-050-3584323
Доброго дня. Це утворення скоріш за все є гіпертрофованою анальною бахромкою, яка являє собою розтягнуту шкірну складку в перианальній ділянці.