Сухожилля

Пол: мужской. Возраст: 23 года. Добрий день. Було порізане сухожилля на зап*ясті правої руки ( з лівої сторони більше) ,а саме пошкоджене сухожилля згиначів безіменного пальця і мізинця. Пройшло 1,5 місяця після операції. 3 тижні я ходив у гіпсі. Зараз не можу до кінця розігнути безіменний і мізинець і зігнути можу тільки наполовину. Якщо пробую їх згинати сильніше, то починає боліти на місці порізу. Підкажіть, чи потрібна повторна операція, чи потрібен ще час? ( ходив на електрофорез з лідазою і аскорбіновою кислотою та на масаж)

Ответы врачей 2

Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64
Без осмотра сложно определить. Зазвичай травми в цій ділянці розробляються відносно непогано (порівняно з травмами сухожилків на рівні пальців), тому шанси на розробку мають бути. Вітм треба дивитись. Телефонуйте, приходьте.
Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
Будет логично задать данный вопрос оперировавшему врачу во время очного осмотра кисти.