bubonka | 2015-10-15 09:45:43

Папіломи?

Пол: женский. Возраст: 28 лет. Доброго дня! Підкажіть буд-ласка до кого звернутись на огляд. У мого хлопця на статевому органі з'явились нарости( схоже щось на папіломи.

Ответы врачей 3

Лысенко Николай Николаевич
уролог
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Ю. Коцюбинского 9а, корп 2, каб 317 (3этаж), Институт Урологии НАМН Украины
Будь ласка !!!!
Лысенко Николай Николаевич
уролог
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Ю. Коцюбинского 9а, корп 2, каб 317 (3этаж), Институт Урологии НАМН Украины
Наслідки можуть бути дуже погані. Обовязково зверніться до гінеколога (треба підтвердити або виключити наявність цього віруса). Лікування достатньо ефективне. Все буде гаразд!!!
Лысенко Николай Николаевич
уролог
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Ю. Коцюбинского 9а, корп 2, каб 317 (3этаж), Институт Урологии НАМН Украины
Йому потрібно обовязково звернутись до уролога або дерматолога, а Вам до гінеколога та здати мазки на ВПЛ(вірус папіломи людини).