vovchanskaira | 2015-10-17 02:42:37

чи можлива лікарська помилка у визначені.....вагітна я чи ні?

Пол: женский. Возраст: 21 год. Діло в тому, що місячні йду в мене добре. Але з'явились деякі признаки вагітності...психологічні...+ елементарна тошнота..сонливість ...а ще твердий живіт. подруга порадила сходити до лікаря. Я сходила . Мені зробили спочатку звичайне узд...потім лікар почав запитувати стосовно місячних, я сказала що все в нормі. потім лікар зробив узд вагінальне і сказав що я приблизно на 6-8 місяці...я з переляку вдяглася і вилитіла з кабінету, кинувши кошти на стіл...а тепер сижу і думаю як так місячні були ж?! розповіла хлопцю і мамі а у відповідь отримала- що це могла бути помилка!( Що ви мені порадите? і Чи дійсно то могла бути помилка лікаря? непам'ятаю чим хворіла( була кіста в яїчнику пару років назат ..десь 3 роки здаєть назат.

Ответы врачей 3

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
По-перше, час все ставить на свої місця і те, що видається неможливим зараз, через півроку сприймається зовсім інакше. В моїй практиці стільки жінок з безпліддям після першого аборту, що по-доброму Вам раджу цього не робити. Зараз у Вас грають емоції, а потрібно думати про своє здоров'я, його відновити набагато важче, ніж стосунки. Хоча вирішувати звичайно Вам.
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Перший аборт є дуже небажаним. Як кажуть, якщо Бог дав дитину, то дасть і на дитину... Я особисто як репродуктолог не раджу Вам цього робити.
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Для початку давайте з'ясуємо - термін вагітності скоріше за усе 6-8 тижнів, правильно? Для точного визначення факту вагітності раджу Вам здати аналіз крові на ХГ. Його показник точно дасть зрозуміти, вагітні Ви чи ні.