svetlana2277 | 2015-10-17 22:27:14

расшифровка анализа мазка на микрофлору

Пол: мужской. Возраст: 25 лет. Здравствуйте! Помогите расшифровать анализ мазка на микрофлору. За ранее огромное спасибо! ТОЧКА 1 URETRA Лейкоцити - поодинокі в препараті Еритроцити - не виявлені Епітелій - в помірній кількості Слиз - в помірній кількості Флора - дрібні палички поодинокі в п/з. коки поодинокі в п/з Trichomonas vaginalis - не виявлена Дріжджоподібний грибок - не виявлено ТОЧКА 2 VAGINA Лейкоцити - 8-12 в п/з. фагоцитоз лейкоцитів помірно виражений Еритроцити - не виявлені Епітелій - у великій кількості Слиз - в помірній кількості Флора - п Дедерлейна відсутні дрібні палички в великій кількості Trichomonas vaginalis - не виявлена Дріжджоподібний грибок - не виявлено ТОЧКА 3 CERVIX Лейкоцити - 3-5 - в п/з. Еритроцити - не виявлені Епітелій - в невеликій кількості Слиз - в помірній кількості Флора - п Дедерлейна відсутні дрібні палички в невеликій кількості Trichomonas vaginalis - не виявлена Дріжджоподібний грибок - не виявлено Висновок : СТУПІНЬ ЧИСТОТИ III Рекомендації : Бакпосів на мікрофлору Примітка: 10 дмц

Ответы врачей 1

18203
Майоров Марк Вениаминович
Адрес: г. Харьков, Украина, ул. Олимпийская, № 3, Городская поликлиника № 5
Телефон: Телефон рабочий: 392-13-40, доб. 2-02; Тел. моб. 8-067-72-86-312
Пол: мужской-------------------VAGINA Лейкоцити----------------svetlana2277 интересуется: У мужчин обычно не бывает влагалища и имени Светлана