діагноз хвороби

Пол: женский. Возраст: 24 года. Доброго дня - я хотіла б запитати - умене проблеми з лівим яєчником - його розмір 40, та щей весь у кістах і є якась рідина в животі - підкажіть будьласка - як називається ця болячка - мені прописали антибіотик Діацеф, дістрептаза, і новінет - хочу знати чи це серйозна хвороба чи це просто якесь запалення- бо ніхто нічого не сказав...

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Щоб віртуально можна було робити якісь висновки, потрібно бачити конкретне заключення УЗД.