tetyanka161 | 2015-10-31 16:15:13

затримка після прийому постинора

Пол: женский. Возраст: 19 лет. Доброго дня, 27 вересня у мене були критичні дні, а приблизно 5 жовтня у мого чоловіка порвався презерватив і ми цього не замітили, я через 11 годин випила постинор, і десь на наступний день почались кров"янисті виділення, але на менструацію зовсім не схожі просто мазалось, вони тривали 3 дні. Зараз вже 31 жовтня, а місячних ще немає. Чи варто мені чекати місячні чи ліпше бігти в лікарню, і яка ймовірність що я вагітна?

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго ранку, Тетяна! Постинор містить високу дозу гормонів, тому може провокувати гормональний збій. Раджу Вам для контролю пройти УЗД органів малого тазу. Вважаю, що вагітність можна виключити.