Анила | 2015-11-01 14:28:49

Вузловий зоб

Пол: женский. Возраст: 29 лет. Доброго дня! Підскажіть будь ласка що мені робити далі, бо Ендокринологи мого міста Чернівці відправляють в Київ на операцію, хоча аналізи хороші і росту нема. Опишу проблему і лікування: 1) В 2013р. на Узі була маленька кіста, сказали нічо страшного - сама пройде - прописали - не нервуватися. 2) В 2015р. попросила дитячого ендокринолога мені теж шию перевірити - сказав срочно на узі (нічого не турбувало). 3.06.15 УЗі: Ехогенність тканини залози - ізоехогенна. Ехоструктура - неоднорідна. Обємні утворення - візуалізуються: 1-е - локалізоване в правій частці. Розмір (см) - 3.2х1.9 Форма - округла. Контури чіткі. Примітка : утворення має кістозно - солідний характер, з неравномірно потовщеною стінкою. Висновки : ознаки вузлового зобу. Аналізи 9.06.15 - Кальцитонін, Тиреоїдний: ТТГ, Т3 віл., Т4 віл. - все в нормі. Лікування назначив ендокринолог - Янтра лунная, Вовконіг. Випила по упаковці. 3) УЗі 4.08.15 - розмір вузла 30 мм. Аналізи 13.08.15 - ТТГ, АТПО - в нормі. Лікування - Еутирокс 50 - випила по одній табл. перед сніданком 75 штук. 10-ть уколів Тіреондеа композітум. Ендокринал гель шию мазала. 4) УЗі 17.10.15р - 28 мм. Лікар сказала не морочити голову, їхати в Київ робити операцію ( не маю змоги - дитині 4,5 років), сказала викинути Еутирокс (25 штук лишилося ще в мене) і не бігати так часто на узі. Звільнилась з роботи (була фізична нагрузка по 5 годин в день ( танцювала з дітьми). Починаю по трошки набирати вагу - В серпні була вага 44 кг ( при зрості 1метр 65 см.), зараз вага 45-47 кг і підвищенний апетит після сімейної профілактики глистів. В 2014 році здавала всі дорогі аналізи на гормони, глисти , цукор і інше( шукали причину чому худну) - все було в нормі. Підскажіть що робити, бо по прочитанному - не треба робити операцію, так як не злоякісне) Надіюся на Вашу відповідь, з повагою Аліна Яківчик. в детстве ветрянка, в студенческие времена легкая форма- воспаление легких, в 2013г. легкий бронхит. Постуды легкой формы, без антибиотиков. -

Ответы врачей 1

Гречко Валерий Александрович
гомеопат
Адрес: г. Киев, Международный центр гомеопатии
Телефон: 066-242-72-54
Доброго дня, Аніла! Вам дійсно потрібно робити операцію, бо вузол може стати злоякісним через його розміри. Хоча терапевтине лікування ендокринолог Вам майже не проводив.