larikova24 | 2015-11-02 14:24:06

неможу завагітніти

Пол: женский. Возраст: 30 лет. Доброго дня! Довгий час не могла завагітніти, коли звернулися до спеціалістів виявилося, що у чоловіка азоспермія. Я здорова. Два рази робили ЕКО і все безрезультатно. Обслідуюсь, неначе все нормально, а ембріони чомусь не приживаються. В слідуючому циклі хочемо спробувати інсемінацію. В чому може бути причина невдалих спроб? Чи є смисл робити інсемінацію?

Ответы врачей 4

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Гормони мали назначити, тому що поліпи мають здатність з'являтися знову на фоні гормонального дисбалансу.
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Гормонотерапію після видалення поліпозу Вам призначали? Я особисто не вірю в ефективність ВМІ, якщо було дві невдалі спроби ЕКЗ. Це означає, що крім чоловічого чинника, є проблеми і у Вас.
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Якщо використовували донорську сперму, то після невдалих спроб Вам мали провести гістероскопію. Це було зроблено?
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Про що Ви говорите, яка інсемінація при азооспермії?! При незначнит відхиленнях в якості еякуляту ефективність інсемінацій складає не більше 15 %, що вже говорити про азооспермію. Причина ваших невдалих спроб в чоловічому чиннику. Вам робили ІКСІ+ПІКСІ в ході ЕКЗ? Якою була якість одержаних ембріонів?