sirtum | 2015-11-07 21:31:57

Довготривалий нервовий стан

Пол: женский. Возраст: 52 года. Мамі 52 роки. Останні три роки постійно знаходиться в нервовому стані, особливо зранку. Перші 2 роки влітку ставало краще, цього року покращень не було. Скаржиться на біль в животі, всі запахи стали неприємні, продукти на смак противні, ночами спить по 2-4 години, або не спить взагалі, іноді раптово підвищується тиск, і так же раптово спадає. Першу половину дня дуже тривожна і не знаходить собі місця. Основні поточні хвороби - гастрит, панкреатит, аналізи гормонів і щитовидка в нормі. Видалили жовч, фіброміому, була операція на геморой. Кожен рік їздили до психотерапевта, який призначав саротен, еглоніл, луцетам, мілдронад і т.ін. Останній раз пила ці ліки квітень-травень, ніякого результату. Я просто не знаю, до кого ще можна звернутись і що робити? Порадьте, будь-ласка, до кого звертатись і що це за захворювання!

Ответы врачей 6

Соболь Андрей Аркадьевич
Адрес: г. Донецк, частная практика
Телефон: +380955298093
Рассмотрите вопрос о проведении консультация со специалистом-психотерапевтом в Скайпе.
Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
Це найголовніше для психіатра. Не треба повторювати ситуацію з того анегдота про арію яку "мне Рабинович напел".
Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
Але це буде ЇЇ пояснення, а не Ваш переказ.
Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
З такими паціентами треба ПРАЦЮВАТИ, це не питання "коректного діагнозу" чи "коректного лікування". Потрібне довготривале психотерапевтичне лікування, якщо в Вас є потрібна сума грошей щоб мати оселилася в Києві та рік чи два працювала з психотерапевтом EMDR чи КБТ-оріентації, то це буде дуже добре. Не слід сподіватися, що такі проблеми хтось "розведе руками".
Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
Складно оцінити стан бо Ви описуєте досить неспецифічні симптоми. Наприклад термін "нервовий стан" малозрозумілий в цьому контексті. Буде краще, якщо Ваша мама власноруч його опише.
Соболь Андрей Аркадьевич
Адрес: г. Донецк, частная практика
Телефон: +380955298093
У Вас есть возможность показать маму другому специалисту-психотерапевту или психиатру?