низький тиск

Пол: мужской. Возраст: 29 лет. низький тиск у матері 65 і меньше ( після хімії) Швидка була вкололи дексаметазон поїхали - тиск не піднявся. Що роботи чим підняти тиск

Ответы врачей 1

Фесюк Галина Николаевна
кардиолог
Адрес: г. Киев, Украина, UBI медицинский центр, Клиника Санте, Клиника семейной медицины 'Vistamed'
Телефон: 066-465-99-09
Правильнобуде лікувати в лікарні. при такому низкому тискові можуть відмовити нирки (не буде сечі). До госпіталізації і приходу лікаря -. Найпростіше дати випити кав,. препарати женьшеню, елеутерокока.