Підкажіть які аналізи потрібно здати для з'ясування діагнозу

Пол: женский. Возраст: 31 год. Останній рік я просинаюсь зранку з відчуттям,що спала 10 хвилин. Весь день ходжу сонна, неначе немаю сили. Хоча сплю по 8-10 годин. Помітила,що мені став дуже приємним запах бензину. Частенько тріскаються вугли губ. Близькі зуаважують, що бліда. Здала аналізи. Наш терепевт сказав, що анемія. Нічого страшного. Призначив Актиферин. Після місяця прийому дійсно капртина змінилась, я сиала почувати себе ніби краще. Зараз пройшло майже півроку. Ситуація знову повторюється. Ті ж симптоми, ті ж відчуття. Підкажіть які здати аналізи для повного з"ясування діагнозу. Минулі аналізи: 11.02.15 Залізо сироваткове 3.54мкмоль\л, Цианокобаломін (B12) 549.5 пг\мл, Трансферин 3.49 г\л, Феритин 4.96 нг\мл, Фолієва кислота (сироватка) 9.75 нг\мл. Аналізи нещодавні 10.09.15 Залізо сироваткове 2.84 нкмоль\л , Феритин 6,44 нг\мл. Дякую. Не знаю чи це важливо, але чотири роки тому виявили аутоімунний тиіроідіт. Приймаю постійно 100 мг тироксину. Постійно консультуюся з ендокринологом. Поки всі аналізи по ендокринологіі в нормі.

Ответы врачей 1

Вознюк Валерий Петрович
Адрес: г.Киев, ул.Рижская 1, Институт гематологии и трансфузиологии АМН Украины
Телефон: 044-491-86-42
По показателям у Вас - железодефицитная анемия. Желательно еще провести биохимическое исследование крови (печеночные пробы). Валерий Вознюк.