lesia1992 | 2015-11-20 10:10:50

грижа

Пол: женский. Возраст: 23 года. Доброго дня, місяць тому моїй бабусі робили операції на видалення жовчного міхура,підшивання матки і видалення пупочної і пахової грижі. Зараз вона жаліється на біль в місці пахової грижі, каже що болить там і є якась гуля, що це може бути і як його лікувати? Їй 79 років і на жаль немає можливості зараз їздити по лікарях

Ответы врачей 1

Специалист
Добрий день.По перше,може бути рецидив кили в паху.По друге,під час операції могли пересікти nervus ilioinguinalis.Але вірніший перший варіант.Якщо так,то треба робити повторну пахову пластику кили та ставити сіточку (експлант),якщо до цього немає протипоказів.Поки носіть бандаж на килу (продається в медтехниці).Бажаю здоровья!