19890307 | 2015-11-20 23:10:16

Проблеми із горлом (неможу ковтати їжу і велике слиновиділення)

Пол: женский. Возраст: 46 лет. Здраствуйте. У моєї матері почались проблеми із горлом десь середини червня 2015. Спочатку був невеликий біль у горлі при прийомі їжі, як твердої так і рідкої, це супроводжувалось болем у голові а також закладало вуха. Через місяць як біль непроходив а ставав все сильнішим, звернулась до лікарів у Вінницю пройшла ЛОР, ендокринолога, онколога, відповідно здала всі аналізи (кров, ковтала зонд, УЗИ,ренген) але вони нічого непоказали тобто врачі говорять, аналізи хороші і зонд нічого невиявив. Прописали попити таблетки від нервів. Але вони недопомагають ніяк.На даний момент тверду їжу неприймає а рідку із дуже великими зусиллями це лише чай, сметана, юшка від супу. І при прийомі відригується їжа, а також появилось дуже велике слиновиділення. P/S Ще хочу додати, що ці проблеми почались коли вона переносила дуже великі нервові напруження стреси, у звязку із хворобою сина. На початку хвороби і до неї був понижений гемоглобін та низикий тиск, після тижневих уколів гемоглобін нормалізувався, а тиск залишився низький.

Ответы врачей 1

Гречко Валерий Александрович
гомеопат
Адрес: г. Киев, Международный центр гомеопатии
Телефон: 066-242-72-54
Будьте здорові, поважна пані! Вашій матусі потрібно звернутися до лікаря-гомеопата! Якщо результата не буде за 1 місяць лікування, то зверніться на біорезонансну діагностику (з визначенням типу інфекцій) та біорезонансну терапію. До речі, я володію обома методами. Буду радий Вам допомогти! Мої послуги платні, питання електронною поштою: [email protected]